Zajistěte si kvalitní plastové díly a výlisky

Plast je všude kolem nás, jde o mimořádně odolný a všestranný materiál s dlouhou životností, který je součástí mnoha výrobků. Pokud potřebujete i vy k výrobě plastové díly, měli byste vyhledat firmu, která vám je dokáže vytvořit. Ne každá ale takovou firmu zná. Je vaším cílem vstřikování plastů Mladá Boleslav? Pak se obraťte na firmu KP-Works, která vám zajistí plastové díly a výlisky přesně podle vašich požadavků.

Kvalitní práce za pomoci vlastních strojů

KP-Works je firma, která vám může zajistit kvalitní sériovou výrobu pro vaše produkty. Jestliže chcete úspěšně podnikat, vyplatí se spolupráce s někým, kdo svému oboru opravdu rozumí. Firma má začátky už v roce 1990 a od té doby se stala jedním z nejlepších dodavatelů v oblasti vstřikování plastů. Veškerá její výroba je realizována díky vlastním strojů, konkrétně jde o stroje Arburg 221M (uzavírací síla 25t), Arburg 320M (uzavírací síla 85t) a Topmachines S 1000-310 (uzavírací síla 100t). K dispozici jsou vám možnosti výlisků do váhy 180 gramů. U firmy je na prvním místě spokojenost zákazníka, proto jsou všechny zakázky realizovány přesně podle vašeho zadání.

Plast je opravdu široký pojem, firma je schopna realizovat výrobky z mnoha druhů technických plastů. Zajistit vám může třeba PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné. Ať už máte zájem o malé ši velké projekty, jednorázovou či dlouhodobou spolupráci, na vstřikování plastů jen těžko najdete lepší firmu. Úspěšná spolupráce může začít snadno, stačí firmu nezávazně kontaktovat se svou poptávkou na jejím webu kp-works.cz. Firma vám zpracuje cenovou nabídku a bude s vámi konzultovat vaše požadavky a možnosti. Poté se udělá návrh a konstrukce. Následuje výroba vzorku, který se bude testovat a následně se vám předá. Poté dojde k optimalizaci a schválení. Následně bude produkt předán a může se realizovat sériová výroba. Zjistěte více přímo na webu firmy.