Vyberte si vhodné brýle podle tvaru obličeje

Pokud si potřebujete pořídit brýle, vybíráte rámečky tak, aby vám slušely. Jedním z hlediskem, kterým je dobré se řídit, je tvar vašeho obličeje.

Výběr brýlí podle tvaru obličeje

  • Kulatý obličej

Ten je potřeba opticky zúžit a prodloužit. Pouvažujte nad brýlovými rámečky, které budou úzké a budou mít hranatý okraj, obdélníkového tvaru. Obličej opticky zeštíhlí brýle, které mají výraznější horní obrubu. Pozor si dejte na kulaté brýle, které obličej ještě více zakulatí.

  • Oválný obličej

Tento tvar je ideální, je totiž dokonale symetrický. Pro tento typ obličeje se brýle vybírají velice snadno. Pořídit si můžete jakékoli brýlové obroučky, padnou vám všechny typy. Pozornost upoutají takové kousky, které budou mít detaily na stranicích.

  • Hranatý obličej

Má shodnou šířku čela a brady a také lícní kosti jsou hranaté. V žádném případě si nepořizujte brýlové obroučky malých rozměrů. Sáhněte do nabídky tvarů méně tradičních, mohou být i výraznější. Perfektně vám budou pasovat extravagantní kousky. Hranatý tvar obličeje zjemní oválné tvary.

  • Srdcový obličej

Největší šířka se objevuje v místech čela a postupně se zužuje ve špičatou bradu. Opticky minimalizují široké čelo obroučky, které jsou lehké a oblých tvarů. Měly by být vzdušné. Ty zjemní tvar obličeje. Mohou mít tvar obdélníku či oválu.

Na koho se obrátit?

Šikovný eshop s brýlemi je hotovebryle.cz. Nabízí brýle pro každého a k různým účelům. Pořídíte si zde hotové dioptrické brýle na čtení, brýle pro sportovní aktivity, ajurvédské, polarizační nebo sluneční. Nabídka je opravdu široká. Všechny kousky jsou velice kvalitní a cenově přijatelné. Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru jsou v nabídce e-shopu pouze produkty, které se pyšní vysokou kvalitou a velmi přijatelnými cenami. Samozřejmostí je poradenství a kompletní servis a to jak záruční, tak i pozáruční.