Televize pro fanoušky MMA

Jsi fanouškem MMA zápasů tělem i duší? Prozradíme ti, kde sledovat OKTAGON aniž bys utratil majlant! Abys televizi využil naplno, staň se součástí našeho OKTAGON.TV clubu a užívej si Vémolu, Kincla, Langera, Dohnala a další hvězdy při každé příležitosti. Jestli chceš být neustále u toho, co se na OKTAGONU děje, kup si předplatné a sleduj zápasy živě. Cena přenosu zahrnuje zhruba 6 hodin skvělé zábavy v podobě toho nejlepšího evropského MMA. Turnaje si vychutnáš vždy ve Full HD kvalitě. Uvidíš kompletně všechny zápasy turnaje a skvělou show. Tak neváhej a přidej se k nám, ať ti nic neuteče! Naše servery jsou rozmístěny po celém světě, turnaje tak budeš moct sledovat, ať se konají kdekoli.

Výhody členství

Být členem našeho týmu má jen samé výhody. OKTAGON.TV club ti nabízí možnost přednostního nákupu lístků na OKTAGON. Díky tomu máš jistotu, že na tebe lístek vždy zbyde a vybereš si lepší místo. Stačí mít staženou aplikaci OKTAGON MMA, kde se přihlásíš pod stejným e-mailem jako na webu OKTAGON.TV a lístky budou tvoje! Díky členství můžeš na naší televizi sledovat bonusový obsah a pokládat otázky hostům v pořadech. Jakmile je jasný termín nahrávání pořadu, všichni členové dostanou e-mail s informacemi, jaký bojovník v daném díle bude a vy máte jedinečnou možnost odpovědět na tento e-mail, do kterého zapíšete svou otázku. Do pořadu jsou pak vybrány ty nejlepší a nejčastější dotazy. Členství ti umožní sledovat turnaje už 3 dny po jejich uskutečnění. Můžeš také soutěžit o vstupenky do Klubového patra O2 arény. Pro starší 18 let je připraven také speciální bonus u našeho partnera Tipsport.

Poznej zápasníky jinak

Naše OKTAGON TV přináší několik pořadů, ve kterých poznáš svého oblíbeného zápasníka z úplně jiného úhlu pohledu. MMA hvězdy se dokáží otevřít a projevit své emoce. Kromě pořadů, kde každý má obvykle několik epizod, pro tebe natáčíme rozhovory s bojovníky. Dozvíš se, jak se cítí třeba před zápasem nebo po něm. Máš jedinečnou možnost nahlédnout do zákulisí zápasu, a to dokonce i do šaten. Tak už na nic nečekej a začni si MMA užívat naplno!

Užij si zápasy MMA naplno

OKTAGON TV je tady pro všechny fanoušky MMA zápasů. Přináší atmosféru těch největších evropských turnajů ve Full HD kvalitě. Zaplať si předplatné na konkrétní turnaj OKTAGONU a vychutnej si ho v přímém přenosu po celých 6 hodin. Jestli se ani tak dostatečně nenabažíš bojovníků, pusť si turnaj znovu nebo si vyber některý z našich dalších pořadů – Na dohled, Cesta na OKTAGON, Bez rukavic, OKTAGON výzva, Cesta za snom a další. Abys mohl využívat služeb OKTAGON TV naplno, staň se členem našeho OKTAGON.TV clubu, a to na měsíc nebo rovnou na celý rok. Rozhodně nebudeš litovat!

Přednost při koupi vstupenek na zápas

Díky členství v OKTAGON.TV clubu získáš možnost privilegovaného nákupu vstupenek na zápasy. Nemusíš se tak bát, že na tebe žádný nezbyde. Stáhni si do mobilu aplikaci OKTAGON MMA a přihlas se do ní pod stejným e-mailem, jakým se přihlašuješ na náš web OKTAGON.TV. Pak už si stačí jen vybrat místo a koupit lístek.

Zeptej se MMA hvězdy, na co chceš

Další výhodou členství v našem týmu je možnost položit otázku MMA zápasníkovi nebo zápasnici v některým z našich pořadů. Je to velmi snadné. Jakmile je jasný termín natáčení pořadu, pošleme všem členům e-mail, kde je uvedeno, který zápasník bude kdy v pořadu. Ty nám na stejnou e-mailovou adresu pošleš otázku, kterou bys rád bojovníkovi položil. Vybereme ty nejzajímavější a nejčastější dotazy, na které pak bude hvězda MMA odpovídat. Potom jen sleduj, jestli byla vybrána právě tvoje otázka.

Další benefity

Přinášíme ti také možnost sledovat zápasy z turnajů již 3 dny po jejich uskutečnění. Dále máš šanci vyhrát vstupenky do Klubového patra v O2 aréně. Získáš skvělý bonus u Tipsportu a když si zaplatíš členství na rok, dostaneš také naše klubové tričko. Členství je samozřejmě dobrovolné a kdykoli se rozhodneš, můžeš ho ukončit. S naší televizí ti neunikne nic, co se na půdě MMA odehraje. Tak co, už víš, kde sledovat OKTAGON?