Co je HHC a jak funguje?

Hexahydrokanabinol (HHC) je psychoaktivní kanabinoid, který se přirozeně vyskytuje v rostlině konopí ve stopových množstvích. Na HHC je jedinečné to, že na základě své chemické struktury mnoha způsoby zrcadlí THC. Protože se jedná o hydrogenovaný kanabinoid, je neuvěřitelně chemicky stabilní, což může výrazně zlepšit nejen jeho trvanlivost, ale i jeho biologickou dostupnost. Hexahydrokanabinol se přirozeně vyskytuje v semenech a pylu rostliny konopí, a i když to technicky není sloučenina THC, chová se tak. Co je pro zákazníky obzvláště fascinující, je jeho podobnost s delta-9 THC. Produkty HHC se zdají být jen o něco méně účinné než delta 9, pokud jde o psychoaktivní účinky, ale málokomu to vadí, protože i tak jsou účinky příjemné.

Výhody HHC

HHC vám může poskytnout příjemný změněný stav vědomí

Pokud jste fanouškem psychoaktivních kanabinoidů, produkty HHC by se velmi dobře mohly stát vaším novým každodenním základem. Užívání HHC vyvolává pocit, jako byste konzumovali delta 9 THC. Zdá se, že pozvedává náladu a zmírňuje stres a zároveň pomáhá uklidnit napjaté svaly. Je pravděpodobně o 25 % omamnější než delta 8 nebo delta 10.

HHC může pomoci s nevolností

Běžně používá jako pomůcka proti nevolnosti. To souvisí s jeho vlivem na serotoninové receptory, které, jak mnoho lidí neví, ovlivňují nevolnost. Není tedy divu, že HHC také hraje roli při zmírňování nevolnosti, takže je v tomto ohledu skvělou alternativou k delta 9.

HHC může zvýšit chuť k jídlu

HHC nabízí účinek zvyšující chuť k jídlu, což je ve skutečnosti něco, co má společné s mnoha kanabinoidy nalezenými v rostlině konopí. Pokud se snažíte najít přirozený způsob, jak každý den přijmout více kalorií, produkty HHC by mohly být velmi užitečnou součástí vaší každodenní rutiny.

HHC může hrát roli při regulaci fyzického nepohodlí

HHC je známé svým vlivem na fyzické nepohodlí, které pochází z kombinace protizánětlivých a analgetických vlastností, které spolupracují prostřednictvím interakce s kanabinoidními receptory v nervovém systému a imunitním systému. Produkty HHC nabízejí potenciál pomoci při všech druzích fyzického nepohodlí.

HHC může pomoci regulovat vaši náladu

Mnoho z nás užívá psychoaktivní kanabinoidy, protože mají pozitivní vliv na náš stav mysli. Ať už hledáme povzbuzení nálady nebo způsob, jak se uvolnit po dlouhém a stresujícím dni, kanabinoidy dokážou udělat zázraky s tím, jak se psychicky cítíme. HHC pomáhá uklidnit mysl a zároveň nabízí euforické účinky. Kanabinoidy spolupracují s neurotransmitery, aby vyrovnaly náladu způsobem, který nám může pomoci, abychom se v těžkých časech cítili obnoveni a více v pohodě.

Kupte si HHC online

Oblíbeným způsobem příjmu HHC jsou květy HHC. Tyto konopné květy obohacené o HHC můžete kouřit a společně s každým potáhnutím začít cítit účinky, které má HHC na náš organismus. Pro nákup květů můžete zvolit populární eshop Kratomworld.cz. Nabízí se vám zde i celá škála dalších produktů, příznivá je především kratom cena. Dále se vám nabízí výhodně třeba kurkuma, ostropestřec mariánský, maca peruánská a mnoho dalšího.