Vhodné ochranné pracovní pomůcky ochrání vaše zdraví

Ochranné pracovní pomůcky představují speciální výbavu, která je určená pro ochranu našeho zdraví během vykonávání nebezpečných pracovních povinnosti nebo zdraví ohrožujících činností. Jejich cílem je snížení rizika poranění nebo vzniku dlouhodobých zdravotních následků. Široký výběr nabízí společnost UVEX.

UVEX a její poslání

UVEX je společnost, jejímž cílem je ochrana lidí a to nejen v pracovním procesu, ale i během sportovních aktivit.

Do výrobků kategorie uvex sports group patří přilby vhodné pro zimní, cyklistické a jezdecké sporty nebo volnočasové brýle. UVEX zajišťuje výbavu celé řady špičkových sportovců. UVEX safety group se zabývá bezpečností a ochranou zdraví při práci. Do této kategorie náleží pracovní oděvy, ochranné přilby či ochranná obuv.

Společnost v sobě kombinuje odbornost expertů a velké zkušenosti týkající se oblasti sportu a bezpečnosti a ochrany zdraví.

Do nabídky produktů patří ochranné brýle, přilby, rukavice, obuv, masky na ochranu dýchacích orgánů, ochrana sluchu i ochranné pracovní oděvy.

Ochranné oděvy, pracovní oděvy a kombinézy na jedno použití

Zde si můžete vybírat ze širokého portfolia produktů Kromě jiného zde naleznete chemické ochranné obleky nebo třeba klasické bermudy nebo multifunkční ochranné oděvy. Díky systému individuálního přizpůsobení oděvů uvex add-on můžete na jakýkoli produkt přidat vaše firemní logo nebo jej doplnit o další funkce.

Tipy na závěr

Ochranné brýle představují moderní ochranu zraku. Kombinují v sobě bezpečnost, funkčnost, kvalitu a design. Ochranné přilby jsou jedinečné řešení ochrany hlavy. Ochranné rukavice jsou vhodnou volbou pro celou řadu různých oblastí. Dokonale se přizpůsobí rukám. Ochranná obuv je dokonalou ochranou nohy v průmyslovém prostředí. Je vhodná do různých průmyslových oblastí – automobilová, strojírenská nebo chemická. Můžete ji obout na staveniště, do zahrady, logistiky nebo do oblasti služeb.