Únik od civilizace nabízí ubytování v tree house

Hledáte-li únik od civilizace a ruchu velkoměsta, vydejte se do severních Čech, kde se nedaleko Liberce, v ještědských lesích, nacházejí dva tree house – Emanuel a Amálka. Nabízejí nezapomenutelný zážitkový pobyt v samotném srdci přírody. Jen vy a okolní krajina, všude ticho a klid a posloucháte jen zvuky lesa. Tento nezapomenutelný glampingový zážitek je připravený vás hýčkat v samotném srdci přírody. Tak neváhejte a vydejte se na neopakovatelný pobyt, vychutnávejte si noční výhledy na oblohu posetou hvězdami. Oba tree house jsou vybavené tak, aby poskytovaly potřebný komfort.

Treehouse Amálka

Tento treehouse nabízí glamping v korunách stromů. Z prostorné terasy poskytuje jedinečný panoramatický výhled na dominantu Ještěd. Treehouse je umístěný na kraji lesa, na nádherné lesní mýtině a výhled z něj je dechberoucí. Celý je světlý a dokonale prosluněný. Je sice bez elektrické energie, přesto vám během pobytu nebude nic chybět. Treehouse je vybaven tak, aby vám zde bylo příjemně. Kromě toho je postavený v souladu s okolní krajinou, takže nic neruší váš dokonalý pobyt. Bude vás hýčkat ve své náruči s maximálním komfortem. Pokud milujete volný prostor a nezapomenutelné výhledy, pak je Amálaka pro vás tím pravým místem.

Treehouse Emanuel

Tento treehouse je umístěný ve vysoké koruně majestátního smrku. I z něj máte úžasný výhled na tichou okolní krajinu. Odpočívat můžete na prostorné terase. Zaposlouchejte se do ševelení listů stromů hustého lesa a nechte na sebe působit omamnou lesní atmosféru. Treehouse sice nemá elektrickou energii, přesto je luxusně zařízený a připravený přijmout vás do své příjemné náruče. Vzhledem k tomu, že je postavený v souladu s okolní krajinou, nic nebude rušit váš pobyt. Hledáte-li klid a soukromí, pak je treehouse Emanuel pro vás jedinečnou možností, jak vypnout a alespoň na chvíli se odpoutat od ruchu a hluku moderní civilizace.