První luxusní vesmírný hotel na světě – stanice Aurora

Stanice Aurora bude prvním luxusním vesmírným hotelem na světě na oběžné dráze 200 mil nad zemským povrchem. Toto luxusní ubytování bude zahrnovat soukromé apartmány pro dva.

Největší počet oken, jaký byl kdy vytvořen pro vesmírné lety, stav beztíže a jediný autentický zážitek astronautů na světě. Její zástupci tvrdí, že bude spuštěna v roce 2021. Stanice Aurora by vesmírným turistům nabídla 12denní pobyt za 9,5 milionu USD.

Orion Span plánuje navrhnout, otestovat a postavit stanici v Houstonu v Texasu. Společnost musí ještě podepsat smlouvu o startu, ale uvedla, že tato komerční stanice bude nasazena na nízkou oběžnou dráhu Země v roce 2021 a začne přijímat cestující v roce 2022. Orion Span říká, že plánuje vypustit první modul stanice Aurora na nízkou oběžnou dráhu Země ve výšce 200 mil v roce 2021. Tato orbitální výška je o něco nižší než současná poloha ISS, která je asi 254 mil nad ISS. Země.

Společnost tvrdí, že modul se bude chlubit nejvíce okny ze všech kosmických lodí vynesených na oběžnou dráhu, přičemž lidé budou na 12denní zpáteční cestě pobývat v soukromých apartmánech pro dvě osoby s tříměsíčním výcvikovým programem, který je připraví na astronauta před dobrodružstvím. začíná.