Prémiová výroba obalů – to je BLUE ARROW

Hledáte-li prémiové obaly pro svoje výrobky, obraťte se na společnost BLUE ARROW INTERNATIONAL. Výroba prémiových obalů je jejich prioritou. Soustřeďují se na zakázkovou výrobu, do níž patří i výroba originálních reklamních papírových tubusů, třeba s vaším designem.

Papírové tubusy na míru

Papírové tubusy představují prémiové obaly pro rychloobrátkové zboží. Tisk na ně probíhá pomocí ofsetového tisku na papírové archy. Ty se následně lakují. Také lze použít slepotisk nebo ražbu lesklou fólií. Pak následuje vysekání dílů, které se kašírují na podkladový karton.

Jako materiál společnost používá kraftový, ofsetový nebo křídový papír. Alternativu představuje certifikace FSC.

Prémiové a atraktivní papírové tubusy můžete využít na potraviny, kosmetiku, oblečení a další druhy rychloobrátkového zboží. Objednat si můžete atraktivní papírové tubusy s vaším designem a dle vašich rozměrů. Pro jejich výrobu se využívají certifikované druhy materiálů, které jsou vhodné i pro styk s potravinami – potravinový papír nebo aluminiová fólie. Vždy jsou testovány na zdravotní nezávadnost pro přímý styk s potravinami.

Oblíbené jsou papírové produkty pro kosmetiku, především pro balzámy na rty. Ty se vyrábějí z bílého papíru nebo jako ekologická varianta z papíru kraftového nebo z bambusu.

Základní údaje k tubusu

Papír může být bělený nebo ekologický kraftovaný. Vnitřní část tubusu tvoří bílý matný papír, potravinářský papír nebo hliníková fólie. Vybrat si můžete také víčko – papírové, kovové či plastové, kovové reliéfní, kovové barevné, kovové ploché, s táhlem, ze dřeva. Víčka vybírejte podle produktu tak, aby jej co nejvíce charakterizovala.

Co se rozměrů týká, tak průměr dna je daný raznicí a výšku si můžete zvolit. Tisk na tubus může být barevný – digitální nebo ofsetový. Společnost nabízí i různé efekty – laminace/embos (vytlačení)/debos (vtlačení)/UV lak.