Přední kolo, které udělá z vašeho bicyklu do minuty elektrokolo

Patentované GeoOrbital kolo je evolucí orbitálního kola (kola na motocyklech TRON). Kolo GeoOrbital nahrazuje standardní přední kolo jízdního kola a promění vaše kolo ve výkonné elektrokolo za méně než 60 sekund.

Kolo GeoOrbital zabere méně než 60 sekund a nevyžaduje instalaci žádných nástrojů a je vyrobeno tak, aby vydrželo. Vše potřebné k pohonu vašeho kola je součástí kola! Kolo GeoOrbital je kompatibilní s téměř každým jízdním kolem.

Testovali jsme to na stovkách kol všech různých stylů ze všech různých období. Kolo se dodává ve 2 velikostech, aby pokrylo více než 95 % všech kol pro dospělé.

Pokud má vaše kolo 26in nebo 700c (také kompatibilní s 28in a 29in) přední kolo a používá ráfkové brzdy, kolo GeoOrbital se hodí! Kolo GeoOrbital je zdaleka nejsnazší způsob, jak přidat elektrický výkon do vašeho kola.

Někdy prostě potřebujete rychlost. Ať už potřebujete zrychlit rychleji než auta na křižovatce nebo se jen chcete dostat domů po práci, náš špičkový 500W bezkomutátorový stejnosměrný motor vás dostane na 20 mil za hodinu za pouhých 6 sekund a vždy můžete šlapat, abyste jeli ještě rychleji.