OKTAGON, Gamechanger a MMA turnaje 2023

MMA hýbe světem. OKTAGON, největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje bojových sportů u nás. Kromě několika špičkových večerů, na které se můžete v letošním roce těšit, dostali fanoušci dárek v podobě projektu Tipsport Gamechanger. V čem spočívá? Které turnaje nepropásnout? Přečtěte si článek a nic vám neunikne.

Organizace OKTAGON MMA

Jednička v pořádání MMA večerů světového formátu a zároveň největší Česko-Slovenská organizace, která pořádá turnaje v bojových sportech. Má fanoušky z více než 64 zemí po celém světě, kteří mohou sledovat turnaje online pomocí platformy OKTAGON.TV. Zakladateli a současnými majiteli organizace jsou Pavol Neruda a Ondřej Novotný.

Aby fanouškům nic neuniklo, každý týden je tu OKTAGON MAGAZÍN s těmi nejžhavějšími novinkami. V rámci Neruda CUP se mohou zapojit firmy a podpořit své favority.

Tipsport Gamechanger, projekt světového formátu

Tipsport Gamechanger je jedinečný projekt, který byl představen na tiskové konferenci v aule ostravské haly Gong. Vznikl z unikátní spolupráce organizací OKTAGON MMA a Tipsport.

Podstatou je pyramidový turnaj, kterého se zúčastní 16 zápasníků z celého světa.

Velkolepost a důležitost projektu vystihl Ondřej Novotný svým výrokem, když řekl: “Troufnu si tvrdit, že jde o neoficiální mistrovství Evropy s obrovskou odměnou.“

OKTAGON MMA a TOP večery letošního roku

Teď už se přesuňme k letošním MMA turnajům. Večerům, kdy si fanoušci bojových sportů přijdou na své. Kde a kdy můžete vidět největší jména MMA scény?

16. 9. 2023 OKTAGON Frankfurt – dosud dva vyprodané turnaje ve Frankfurtu a třetí, který na svou slávu teprve čeká. Těšit se můžete na hvězdy ženské MMA scény, kterými jsou Katharina Dalisda a Jacinta Austin. Mezi muži zazáří Andreas Michailidis a Louis Glismann.

07.10. 2023 OKTAGON Bratislava – čekají vás dva jedinečné zápasy. Například odveta mezi Brožom a Pukačom. Další hvězdou bude Ivan Buchinger. Uvidíte toho však mnohem víc.

18.11. 2023 OKTAGON 49 Kolín nad Rýnem – ani zde nezůstanou elitní moderní gladiátoři pozadu. Diváci se mohou těšit na večer plný jedinečné světelné SHOW a těch nejlepších jmen MMA scény. Cítíte to vzrušení a pot?

Tohle jsou jen tři chystané projekty OKTAGON MMA. Už máte své lístky? S nákupem nečekejte. OKTAGON 45: ŠTVANICE se vyprodal za 160 hodin. Tomu se říká úspěch!