Odměňte své zákazníky cennými reklamními předměty

Už se vám někdy stalo, že jste dostali reklamní propisku nebo třeba zapalovač? Jedná se o reklamní předměty, které se často zdarma rozdávají. Lidi potěší, ale často se jim hromadí, takže je pravděpodobné, že je brzy vyhodí nebo je ani nebudou potřebovat. Trendem dnes nejsou laciné cetky s logem vaší firmy, ale cenné reklamní předměty, které můžete vašim zákazníkům darovat jako bonus za to, že u vás nakoupili. Luxusní termosky nebo kalkulačky si zajisté budou mnohem více vážit a rozhodně ji jen tak nevyhodí.

Zvolte správně cílené reklamní předměty

Reklamní předměty s potiskem jsou velmi širokým pojmem, který může zahrnovat téměř vše, na čem lze udělat potisk. Pokud chcete, aby měl váš marketing smysl a zákazníci se k vám vraceli, neváhejte k nákupu dárky nabízet. Bude to výhodou, díky které vás upřednostní před konkurencí. Pro vás se bude jednat sice o investici, ale takovou, která se vám vrátí v podobě spokojených zákazníků, jejichž počet se bude zvyšovat.

Je důležité vybrat vhodného partnera, který vám potisk reklamních předmětů zajistí. Skvělou volbou je eshop reklamni-predmety-eshop.cz. Nabízí více než 35 tisíc reklamních položek, které jsou přehledně rozdělené do kategorií. Pokud máte třeba cestovní agenturu, bylo by hezké nabízet klientům například věci pro cestování. Cestovní kufr nebo polštářek s logem vaší firmy každého potěší. Výběr reklamních předmětů může záviset nejen podle vašeho oboru, ale může se orientovat třeba také podle různých akcí nebo ročního období. V létě může být hezkým dárkem deka na pláž nebo třeba nafukovací míč. Na podzim a v zimě může potěšit pláštěnka, konvice nebo třeba sada čajů. Nebojte se být kreativní a už vůbec se nebojte na dárek upozornit. Využijte k tomu třeba váš web nebo sociální sítě, jde o ideální prostor, kde můžete svým současným i potenciálním zákazníkům sdělit, že při nákupu mohou očekávat příjemný dárek v nemalé hodnotě. Zajisté se k vám noví zákazníci jen pohrnou.