Kvalitní potisk textilu, který jinde nenajdete

Připravte se na velký den. Potiskneme pro vás absolventské mikiny a absolventská trička na míru. Nechte své nápady zazářit a uchovejte si trvalou vzpomínku na výjimečný okamžik. S našimi designy a potiskem textilu si můžete vytvořit jedinečný look, který vás bude reprezentovat.

Absolventské mikiny a potisk na míru

Ve Fanswear pro vás potiskneme absolventské mikiny pro základní i střední školy na míru. Jednotný potisk pro celou třídu nebo unikátní design pro každého zvlášť. Stejná záda a rukáv každý podle sebe? Žádný problém.

Vlastní design pro absolventské mikiny

U nás žádné šablony nenajdete. Pouze design na míru. Jaké to má výhody?

  • Jedinečný design – největší výhodou je možnost vytvořit si úplně jedinečný design, který se přesně hodí k vaší osobnosti a vkusu. Vaše mikiny a trička budou vypadat tak, jak si přejete, a nepotkáte v nich nikoho jiného.

  • Osobní přístup – tím, že si můžete vybrat vlastní design, můžete vyjádřit svůj osobní výraz a udělat z tohoto důležitého dne něco skutečně osobního a jedinečného.

  • Flexibilita v návrhu – bez omezení šablon můžete uplatnit kreativitu do plné míry. Můžete vybírat barvy, motivy a texty, které vám nejlépe vyhovují a které vás bude bavit nosit.

Potisk textilu? Tričkem nikdy nic nezkazíte

Fanswear nabízí svým klientům potisk triček pro firmy i absolventy základních a středních škol. Každý motiv tiskneme technikou sítotisku a to ve velikosti motivu až A3. Barva se nesepere ani nevybledne.

Mikiny a trička z kvalitní a příjemné bavlny

Absolventské mikiny Fanswear mají podíl bavlny 80 až 100%. Některé střihy nabízíme také v organické bavlně. Podívat se můžete do našeho katalogu nebo navštivte showroom Fanswear. Čím se vyznačuje organická bavlna?

  • Životní prostředí – organická bavlna je pěstována bez použití chemických hnojiv a pesticidů, což snižuje negativní dopad na životní prostředí. Je to šetrnější volba pro planetu.

  • Zdraví – také je šetrnější k pokožce, protože neobsahuje rezidua chemikálií, které mohou způsobit alergie nebo podráždění.

  • Kvalita – organická bavlna může být vyšší kvality, což znamená, že mikiny a trička vyrobená z této látky jsou měkčí a odolnější.

  • Podpora udržitelného zemědělství – podporou výrobků z organické bavlny přispíváte k udržitelnému zemědělství a lepší péči o půdu, což má dlouhodobé pozitivní dopady na zemědělské komunity.

Zajímá vás více informací? Kontaktujte nás. Rádi zodpovíme všechny vaše otázky.