Kam zajít na zdravý oběd? Navštivte vegetariánské bistro v Praze

Stále více lidí dbá na zdravý životní styl. Abyste ho dodržovali, základem je zdravý jídelníček. Mnoho lidí si kvůli tomu připravuje jídlo doma, ale někteří na to nemají čas. Bojíte se, že vám běžné gastronomické podniky nic zdravého nenabídnou? Většina z nich bohužel příliš bohatou nabídku zdravých pokrmů nemá. Neodbývejte se tam, kde nedokážou ukojit váš hlad a touhu po zdravém stravování.

Objevte bistro Green Table

Pokud žijete v Praze, jste zde na návštěvě nebo na výletě, nemělo by vám uniknout vegetariánské bistro Green Table. Jedná se o vyhlášený podnik, kde si můžete pochutnat na zdravých vegetariánských pokrmech, konkrétně na snídaních, obědech a lahodných dezertech. Nejedná se jen o obyčejné pokrmy bez masa. Jde o velmi lahodná jídla, která si můžete vybírat v široké nabídce. Jídla jsou pečlivě připravována jen z kvalitních surovin. Klade se zde velký důraz na udržitelnost. Suroviny jsou výhradně sezónní a od lokálních dodavatelů.

Aby byla zajištěna co největší čerstvost a udržitelnost, saláty a bylinky se pěstují přímo v prostorech bistra v hydroponické farmě. Samozřejmě bez chemie a zavlažování je řešeno vyčištěnou vodou z kuchyně. Zajímá vás, jaká je aktuální nabídka? Vegetariánské bistro zveřejňuje svou týdenní nabídku přímo na svém webu Greentable.cz. Zajisté si z bohaté nabídky pokrmů vyberete. Vyplatí se jíst zdravě. Pokud si každý den dopřejete zdravý pokrm bohatý na všechny důležité živiny, vaše tělo vám poděkuje. Jelikož jsou všechny pokrmy velmi chutné, jistě si je zamilujete. Na pokrmech pracuje šéfkuchařka Miluše Makó a její tým. Pokud vás vegetariánské bistro zaujalo, neváhejte ho navštívit. Naleznete ho v Praze na adrese Na Florenci 15. Kromě skvělého jídla se tu nabízí i prostory pro přednášky, konference i coworking. Bistro má velmi příjemné prostředí, vybavení je z ekologických nebo udržitelných materiálů, budete se zde cítit pozitivně a rádi se sem budete vracet. Zjistěte více informací na stránkách bistra a užijte si zde skvělý gastronomický zážitek.