Fascinuje vás dronová show na obloze? Můžete si ji zajistit také

Mnoho lidí nevěřícně kouká na úchvatná videa ukazující dronové show. Velké množství osvětlených dronů na obloze předvádí nejrůznější kreace, od pohybujících se zvířat až po nápisy, obří 3D objekty, loga firem nebo všelijaké zvláštní tvary. Drony mohou měnit barvu světel, mohou se rozsvěcet, zhasínat podle potřeby a hlavně jsou naprogramovány na míru, aby předvedly show přesně představy zadavatele. Taková představení můžete vidět nejen na internetu nebo v zahraničí, ale i v Čechách a na Slovensku. Zajistí vám je firma MAGIC DRONES.

Velkolepé představení na vaší akci

Dronové show se díky této firmě konají v různých tuzemských městech a možná jste nějaké z těchto představení už sami viděli. Pokaždé jde o velkolepou událost. Jakmile se drony vznesou k nebi, začne podívaná, u které se všem zatají dech a nestačí se divit, čeho všeho jsou drony schopné. Není divu, že dronová show vytlačuje ohňostroje, protože neznečišťuje ovzduší, neprodukuje hluk, neplaší zvěř a neohrožuje okolí požárem.

Takové představení vám pro vaši akci mohou specialisté ze společnostu MAGIC DRONES sestavit na míru. Ať už se jedná o firemní akce, sportovní události, koncerty nebo městské slavnosti. Samotná show bude zlatým hřebem večera, na který se každý bude těšit a díky kterému přilákáte mnohem více návštěvníků.

Lidé milují něco nevšedního, a jelikož jsou dronové show zatím poměrně vzácné, každý se bude chtít podívat. Firma může pro jediné představení použít až 1000 dronů, které se budou vznášet ve výšce až 120 metrů. Show si užijí nejen lidé přímo na místě, ale i diváci, kteří budou od akce vzdálení jeden kilometr. Inspirujte se za pomoci videí z realizovaných akcí, které najdete na firemních stránkách Magicdrones.cz nebo na jejich YouTube kanále.