Chcete se zdravě stravovat a zároveň hubnout? Pak vyzkoušejte krabičkovou dietu

Příprava krabičkové stravy je služba, která vám ušetří nejen čas, ale i finanční prostředky a starosti se sháněním ingrediencí a přípravou pokrmů. Zbaví vás starostí s tím, že musíte plánovat, co stále připravovat a vařit k jídlu. Máte-li o krabičkovou dietu zájem, oslovte DietFreshMenu. Jejich krabičková dieta vám pomůže osvojit si zdravé stravovací návyky a bonusem bude ztráta nějakého toho kila.

Krabičková dieta – žádné starosti pro vás

Krabičková dieta je způsob, jak si zajistit kvalitní, vyváženou a zdravou stravu, bez nadbytečných starostí. Pomáhá řešit problémy spojené s nezdravým stravováním.

Díky krabičkové stravě získáte vyvážený, pestrý a výživný jídelníček připravený na celý týden. Vybrat si můžete z různých stravovacích programů a to nejen pro redukci váhy, ale také třeba pro specifické stravovací potřeby nebo dietní omezení vztahující se na zdravotní důvody. Krabičková dieta nabízí vyváženou a nutričně bohatou stravu, která navíc střídá různé suroviny. Navíc vyzkoušíte kombinace chutí, které by vás samotné třeba ani nenapadly.

S krabičkovou dietou získáte jasný kalorický příjem a kontrolované porce. Jídlo tak nemusíte kontrolovat ani přeměřovat.

Krabičková dieta DietFreshMenu

Pomůže vám snížit nadváhu a udržet zdravý životní styl.

Filozofií společnosti je především příprava pokrmů z čerstvých ingrediencí a svým zákazníkům pomoci udržet porce a váhu pod kontrolou a přitom si pochutnat na zdravém a chutném jídle. Objednáte-li si ji, získáte 5 vyvážených jídel pro každý den. Pochutnáte si na domácích produktech. Těšit se můžete na čerstvé domácí těstoviny, domácí šunku 96% (kuřecí, vepřová, krůtí), špaldové a bramborové knedlíky, krupicové a bramborové noky, domácí pribináčky, pudinky, termixy, jogurty, domácí lučinu, tavené sýry, ricottu, domácí kokosové mléko a další mléčné výrobky.

Pokud vás tento způsob stravování oslovil, zavítejte na web dietfreshmenu.cz a prohlédněte si jídelníček.